Witamy w Cafe Kredens

Cafe Kredens - to miejsce magiczne, z bardzo przytulnym wnętrzem i miłą atmosferą. O każdej porze roku możecie Państwo do nas zaglądnąć i poczuć się, jak na wakacjach. 

Specjalizujemy się w domowych wypiekach według starych, rodzinnych przepisów, a kawę podajemy na wiele sposobów: espresso, macchiato, cappuccino, americano, cafe latte i inne. Nasza załoga często doskonali warsztat parzenia kawy, na różnych kursach pod okiem baristów. W godzinach rannych, w uroczym ogródku zapraszamy na pyszne śniadania, a w porze lunchu na lekkie sałatki.

Cafe Kredens jest doskonałym miejscem spotkań ze znajomymi, rodziną, przyjaciółmi. Od trzech lat jesteśmy Festiwalową Kawiarnią Karuzeli Cooltury w Świnoujściu. Podczas tej imprezy możecie spotkać znanych aktorów, celebrytów i innych bardzo ciekawych ludzi. Darmowy dostęp do internetu, przytulny wystrój i dobra muzyka zapewnią Państwu miłe chwile. Każdy miłośnik słodyczy i dobrego smaku, powinien wyjść z naszej kawiarni usatysfakcjonowany. Pragniemy, aby nasza kawiarnia pozostała na długo w pamięci naszych Klientów. 

Zapraszamy serdecznie do nas na chwilę relaksu i odpoczynku nad morzem.

 

Projekt i wykonanie: MyZorki design